Рошу потрібно каналізувати: у господарствах не повинні стояти поруч вигрібна яма та криниця, – Пуршага

Дві школи у мікрорайоні до 2018 року не мали каналізації
Школи, розташовані у віддалених мікрорайонах Чернівців, протягом багатьох років були повністю не каналізовані. Зокрема, мова про ЗОШ №8 та 25 на Роші. Лише минулого року вдалося виправити ситуацію та під’єднати їх до мереж. Про це у програмі «Діалоги» на телеканалі « Чернівецький промінь» розповів в. о. директора Департаменту капітального будівництва та дорожнього господарства Чернівецької ОДА Олександр Пуршага.

– До мене звернулося керівництво восьмої та двадцять п’ятої шкіл, розташованих на Роші. Зізнаюся, був шокований, коли дізнався, що не всі навчальні заклади нашого міста мають каналізування. Звернувся до депутатів Чернівецької міської ради. Вони підтримали мене та виділили кошти для цих потреб. Сьогодні там вже функціонує каналізація, – каже О. Пуршага.

За словами пана Олександра, мікрорайон Роша – особливий. І однією з головних проблем є відсутність центральної каналізації. Проте нині значно активніше проводять каналізування, ніж ще навіть кілька років тому.

– Маємо колектор на вулиці Щербанюка, від якого цього року нам вдалося провести каналізування вулицею Луковецькою, через Топорівську, до самого верху мікрорайону. Тобто, ми вже облаштували центральне каналізування. І це перший крок, – каже Олександр Пуршага.

За словами пана Олександра, нині мікрорайон розбудовують настільки щільно, що будинки там зводять один біля одного.

– Вигрібні ями в таких умовах – це біда. Будинки розташовані поруч між собою, неподалік них вигрібні ями. Поблизу ще криниці стоять. Це екологічно небезпечно! Тому сьогодні каналізування потребує вся Роша. Працюю над тим, щоби в іншому боці мікрорайону, зокрема, до вулиці Горіхівської, також провести каналізування, – заявив Олександр Пуршага.
фильмы бесплатно

Джерело статті: “https://promin.cv.ua/2019/07/08/roshu-potribno-kanalizuvaty-u-domohospodarstvakh-chernivtsiv-ne-povynni-stoiaty-poruch-vyhribna-iama-ta-krynytsia-purshaha.html” Об этом сообщает silaslova.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя