У Львові створили онлайн-карту зі всіма готелями та інфраструктурними об’єктами

На Геопорталі Львова з’явились дві нові карти, на яких опублікована інформація про відпочинок у місті, а також зібрані об’єкти соціальної інфраструктури. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі мерії. Об этом сообщает obozrevay.in.ua со ссылкой на СМИ.  • banner-time-of-stories-470x200-2
  • 470x200
  • 470_200
  • 470x200
WordPress Slideshow

У розділі «відпочинок» можна переглянути карту, на якій відображені 127 готелів та 100 хостелів Львова. Обравши конкретний об’єкт, можна дізнатися його адресу розташування, контактні дані, рейтинг (за версією Booking.com) та посилання на бронювання на Booking. Карта доступна за посиланням.

А в розділі «об’єкти соціальної інфраструктури» є карта зі всіма об’єктами, які обладнані автоматичними дефібриляторами (апаратами для надання екстреної медичної допомоги). Зокрема, у Львові є 16 таких об’єктів.

Також на карті можна отримати інформацію про торгово-розважальні центри, медичні заклади, їхні адреси тощо. Карта доступна за посиланням.


Джерело статті: “https://portal.lviv.ua/news/2019/05/14/u-lvovi-stvoryly-onlajn-kartu-zi-vsima-gotelyamy-ta-infrastrukturnymy-ob-yektamy”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя