Конституційний суд матиме нову голову, Шевчука звільнено

Об этом сообщает atn.in.ua со ссылкой на СМИ.

Судді Конституційного суду проголосували за звільнення Станіслава Шевчука з посади судді. Про це із посиланням на власні джерела у КС повідомляє УП.

Відповідне рішення колеги Шевчука ухвалили під час засідання сьогодні, 14 квітня.

Співрозмовник видання зазначив, що рішення членів КС є остаточним і не потребує додаткових затверджень.

За даними Bihus.Info, рішення підтримали 12 суддів із 18-ти.

Підставою для звільнення Шевчука з посади став висновок комісії з регламенту й етики, яка знайшла в його роботі системні і істотні порушення.

Зокрема, в документі йдеться: "Комісія дійшла висновку про наявність підстав для звільнення Шевчука Станіслава Володимировича з посади судді Конституційного суду у зв’язку з вчиненням ним істотного дисциплінарного проступку, грубим та системним нехтуванням своїми обов’язками, що є несумісним зі статусом судді Конституційного суду України та виявило його невідповідність займаній посаді".

Відповідно до закону, за відсутності голови КС його обов’язки виконує заступник, а за відсутності обох – старший за віком суддя. Наразі заступником голови є Олександр Тупицький.

Водночас, за даними "Інтерфаксу", на засіданні у вівторок судді також призначили нового очільника суду. "Новий голова – Шаптала", – сказав співрозмовник агентства.

Наталія Шаптала народилася 18 квітня 1959 року в Донецьку. У вересні 2010 року її призначили суддею Конституційного Суду України.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і Telegram

UAINFOДжерело статті: “http://uainfo.org/blognews/1557855875-konstitutsiyniy-sud-matime-novu-golovu-shevchuka-zvilneno.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя